Już w najbliższą sobotę 27 czerwca pierwszy raz otworzą się wrota nowego klubu pokerowego MONTOWNIA ROZRYWKI FLOP&ŁUZA. Od tego dnia warszawscy sympatycy gry w karty będą mieli dedykowane miejsce, w którym będzie czekało na nich 15 stołów pokerowych oraz dobrze wyposażony bar. Organizowane będą tam turnieje przez firmę Legalny Poker.

Inauguracja w takich miejscach zawsze przebiega hucznie i z pewnością tym razem będzie tak samo, albo nawet i lepiej. Organizatorzy zapewniają dla przybyłych uczestników poczęstunek w postaci stołu szwedzkiego. Nie zabraknie również dobrze znanej w warszawskich kręgach inicjatywy “lufa pytanie”.

27 czerwca rozegrany zostanie turniej witający nowe miejsce z wpisowym w wysokości 100zł, w tym nieśmiertelna dycha na bar. Przewidziane są również turnieje boczne dla osób, które przedwcześnie zakończą swój udział w głównym. Następnie we wtorek (30/06) startuje w Montowni Rozrywki liga za 50pln, podczas której oprócz tradycyjnych nagród będzie do wygrania potrójne bounty za jedną z solenizantek, a w turnieju bocznym PS4 (wymienny na bony).

Szczegółowy harmonogram kolejnych gier znajdziecie na warszawskiej grupie Legalnego Pokera https://www.facebook.com/groups/320994011709685/

Nie samym pokerem żyje człowiek i tak jak wspominaliśmy na początku artykułu, na miejscu będziecie mieli okazję pograć również w bilard. W lokalu czeka na Was pięć stołów bilardowych.

Montownia Rozrywki znajduje się przy Puławskiej 73/75 i będzie czynna w godzinach 17:00-02:00.

Serdecznie zapraszamy na otwarcie, będzie się działo!