Po wielu miesiącach lockdownu w końcu mamy świetne informacje dla sympatyków rozgrywek pokerowych na żywo! Już za okrągły miesiąc będziecie mogli ponownie spotkać się na turniejach Legalnego Pokera!

Wczoraj poinformowano o stopniowym odmrażaniu gospodarki. Jednym z etapów jest uruchomienie funkcjonowania restauracji i pubów, w których od 29 maja będzie można organizować imprezy do 50 osób.

Te informacje sprawiają, że znowu organizatorzy turniejów pokera poza kasynem gry będą mieli możliwość prowadzenia dla was ligi pokera!

Wszyscy od wielu miesięcy czekaliśmy na takie wieści i na pewno będziemy odliczać dni do startu rozgrywek Legalnego Pokera.

Przypominamy, że dokończone zostaną rozgrywki z 2020 roku, które z oczywistych względów nie zostały doprowadzone do końca.

Miejmy nadzieję, że już żadnych “niespodzianek” po drodze nie będzie i turnieje ligowe zostaną zakończone Mastersami, a następnie kilkuset osobowa grupa polskich pokerzystów odwiedzi Bratysławę, aby w dniach 23.08-29.08 rywalizować na festiwalu Polish Poker Cup.

Więcej szczegółów odnośnie rozgrywek w danych miastach uzyskacie u organizatorów regionalnych.

Do zobaczenia przy stole!