Założyciele nowego portalu szkoleniowego “playerly” zapowiadali, że regularnie pojawiać się będą kolejne materiały edukacyjne. Na nową porcję wiedzy długo czekać nie było trzeba, bo z początkiem obecnego tygodnia zaczynają publikować kolejne filmiki. Do niedzieli pojawi się aż 16 nowych nagrań!
Baza materiałów będzie się regularnie zwiększać, a już teraz znajdziecie tam po kilkanaście godzin bardzo wartościowych wykładów w każdej z dostępnych dziedzin. Przypominamy, że ta platforma przeznaczona jest dla sympatyków pokera (MTT, PLO, Spin&Go, NL HL), szachów oraz warcabów (ten dział dopiero zaczyna się rozwijać i posiada tylko jeden filmik, ale za to od dwukrotnej Mistrzyni Świata!). Osobny rozdział na playerly porusza również kwestie mindsetowe, czy profesjonalnego podejścia do swojej profesji i z pewnością porady tam zawarte wdrażać mogą wszystkie osoby, które chcą poważnie podchodzić do swojej profesji.

Jeśli jeszcze nie macie konta na playerly.com to czas najwyższy to zmienić!
Możecie wykupić dostęp za jedyne 9.99 €/miesięcznie lub skorzystać z 3-dniowej wersji “próbnej”.

Platforma posiada DARMOWY 3-DNIOWY TRIAL, dzięki któremu można za darmo korzystać ze wszystkich produkcji na playerly! Aby skorzystać z darmowego triala:

  1. Załóż konto na platformie https://playerly.com/?aff=Lucky-River
  2. Naciśnij przycisk subscribe pod dowolnym filmem.
  3. Podaj swoje dane.
  4. Subskrybuj.
  5. Ciesz się 3-dniowym darmowym dostępem do platformy Playerly!