Na platformie POKIO już od najbliższej niedzieli znajdziecie bardzo interesujące promocje. Skierowane są one przede wszystkim do graczy, którzy szukają freerolli. Będzie okazja do wygrania gotówki oraz biletów do innych turniejów nie uiszczając wpisowego!

Freerolle odbędą się one: 11.04, 14.04, 18.04, 21.04. Start 20:00. Otrzymacie w nich na początek 200bb! Późna rejestracja będzie obowiązywać przez 5 leveli (7-minutowych).  Powalczycie w nich o 50€, które zostanie rozdzielone między najlepszych graczy. Dodatkowo każda osoba, która znajdzie się w kasie dostanie bilet do turnieju Lucky Micro!

Zagwarantowano w nim 1000€ w puli nagród, a wpisowe wyniesie zaledwie 2€! Odbędzie się on 25 kwietnia, start 19:00. Stack początkowy wynosić będzie aż 300 big blindów! Levele blindów trwać będą 8 minut, a późna rejestracja będzie dostępna przez 12 poziomów. Każdy gracz będzie mógł skorzystać z maksymalnie czterech re-buyów. Nie przewidziano addona.

Zapraszamy wszystkich do rywalizacji! Będzie okazja powalczyć o darmowe 200€ oraz wiele biletów turniejowych! Na pewno jest to świetna okazja do zbudowania małego bankrolla, który będzie można w przyszłości pomnożyć!


Powodzenia!