Aplikacja POKIO, która zrzesza kilkuset polskich graczy wprowadza bardzo ciekawe udogodnienia!

Naszym zdaniem nowe możliwości po aktualizacji oprogramowania to “strzał w dziesiątkę”.
Oceńcie sami!

1) Możliwość gry dwóch turniejów MTT oraz jednego stołu cash games jednocześnie!

Bez dwóch zdań wprowadzenie możliwości gry na większej ilości stołów to bardzo duży plus, szczególnie dla graczy, którzy lubią multi-tabling. Od teraz macie możliwość rywalizacji na aż trzech frontach jednocześnie!

2) Możliwość transferu gotówkowego między graczami!

Niesamowicie popularna opcja, której po prostu brakowało na POKIO. Niestety część softów pokerowych dalej nie posiada takiej możliwości. My uważamy, że powinna być ona dostępna wszędzie i dlatego kierujemy duże słowa uznania dla POKIO za wprowadzenie jej w życie! Transferować można kwoty od 1 euro. Pieniądze po kilku sekundach są na koncie drugiego gracza.

3) Możliwość zmiany klubu w ciągu 24h.

Może nie jest to udogodnienie aż tak odczuwalne na co dzień jak dwa poprzednie, ale na pewno jest na plus. W przypadku zapisania się jednego z klubów macie obecnie możliwość natychmiastowej jego zmiany (obowiązuje to w ciągu doby od zarejestrowania się). Wcześniej przy zmianach klubów musieliście czekać 24 godziny na dołączenie do nowego.

4) Możliwość stworzenia prywatnej gry w ramach CASH GAMES.

Świetna opcja do osób i ekip, które chcą pograć we własnym gronie. Obecnie możecie zorganizować sobie “home games” na dowolnych stolikach cash games. Możliwość dołączenia do stołu będzie tylko po wpisaniu hasła, które wygeneruje się podczas tworzenia prywatnej gry.

5) Możliwość korzystania z wielu portfeli internetowych!

W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji wiele ciekawych portfeli internetowych. Obecnie POKIO obsługuje najpopularniejsze z nich. Wpłaty i wypłaty obsługiwane będą przez: Skrill, paysafecard, Neteller, Rapid Transfer, ecoPayz oraz Much Better.

Pojawiła się również możliwość transferu środków bezpośrednio na konto bankowe, ale zdecydowanie odradzamy tą opcję. Jeśli nie macie jednego z powyższych portfeli to czas najwyższy założyć konto na jednym z nich.

6) Optymalizacja gry w Open Face Chinese.

Sympatycy popularnego “chińczyka” będą obecnie mieli większy komfort gry. Wcześniej w przypadku kiedy dwóch graczy uzyskało bonus “fantasy” do stołu dołączyć można było dopiero po zakończeniu rozdania, a w praktyce trzeba poczekać jeszcze jedno bo niemożliwym jest wkupić się do stołu zanim zostaną rozdane karty.

Obecnie można do stołu zasiąść i wkupić się nawet kiedy obaj przeciwnicy mają “fantasy”. Nie musimy czekać i od razu po zakończeniu rozdania dołączamy do rozgrywki.

Dodatkowo zaktualizowano możliwość wygranych w przypadku short stacka w OFC. Wcześniej można było wygrać iloczyn stawki i ilości punktów, obecnie ta kwota nie może być wyższa niż nasz obecny stacka efektywny.


ŻYCZYMY DOBREJ ZABAWY I POWODZENIA PRZY STOLIKACH!