Od 15 września na platformie POKIO będziecie mieli możliwość rywalizowania o bilety na turnieje, które odbędą się w ramach Polish Poker Championship. Jest to festiwal, który organizuje Banco Casino w porozumieniu z Legalnym Pokerem. Odbędzie się on w terminie 24.11-30.11.2020r.

POKIO przygotowało satelity do Main Eventu oraz High Rollera. Do końca października odbywać się one będą trzy razy w tygodniu – we wtorki, czwartki oraz w niedziele. Od początku listopada POKIO zdecydowało się organizować turnieje kwalifikacyjne codziennie!

Satelity rozgrywane będą w formule unlimited re-entry + addon. Wpisowe będzie wynosić 5€ do Main Eventu oraz 10€ do High Rollera.

Warto wspomnieć, że podobnie jak w przypadku rywalizacji o bilety na Polish Poker Cup, POKIO zdecydowało się zrezygnować ze swojej prowizji! Oznacza to, że cała wygenerowana pula w każdym z turniejów wróci do was w postaci biletów!

Dodatkowy smaczek nada rywalizacja o opaski OPEN BAR na czas festiwalu. Do rankingu zaliczać się będą tylko satelity do Main Eventu. Pięciu graczy, którzy zgromadzą najwięcej wejściówek będzie mieć możliwość nielimitowanego korzystania baru.

Dla formalności potwierdzimy, że niewykorzystane bilety będziecie mogli zamienić na miejscu w kasynie na gotówkę. Jedynym wymogiem jest udział w turnieju i wykorzystanie co najmniej jednego ticketu.

Życzymy powodzenia przy wirtualnych stolikach i do zobaczenia w Bratysławie!