Za nami po dwa turnieje lig GOLD i SILVER na POKIO.

Przygotowaliśmy dla Was rankingi po dwóch z piętnastu gier, które będziemy na bieżąco aktualizować.

Przypominamy, że turnieje odbywają się codziennie o 18.00 i 20.00 na platformie POKIO.

Zapraszamy do udziału w rywalizacji 🙂

LIGA GOLD:

NickIDSuma10.0511.0512.0513.0514.0515.0516.0517.518.0519.0521.0522.0524.05
1Pszczoła321305131077226,5162110301782776,5315216321
2Autonomic300058745436431944256121,589381293140,5
3Zizek28672844,558,541104593716563104221042463
4TopProspect30178756,5291964921483749,51244417133
5bohater2535648754,528,51173739644275264838240
6zbig5929857749,5957310167235779,57918847390
7Elvis28997713,5159542249438828517154302737,5
8Frytos3746570888,54713516417381834,52225353945
9Mati28928669,5121,54561419043,53274515555,5
10Never AA28398646271,526464385,561324536
11Arek_9429460626,573,5923569532640,55736692352,5
12TrafieNaRiver30683606256,517943127,5
13cuma35606602,561,55633577834543649454257
14Creed30395596443824123653041119294142
15BrikOt2874457879,5695544443164,55432105
16Blueberry28557577,575596035394494,56521163633
17okurosaki29031555,555,546389416111443841192627
18reggie2878555381789071137414015
19raczejdam3033752240,564657770931,550453832
20Un$toppable / $z@t@n€k303175014512125475113,514950364319,5
21ZnaszZasady?31024472,570,567453710319332969
22Misiek31231472136,555294229596358,5
23SiedlasFanboy30843470,586535270,54714418
24Chudini3007344994,513767512343528,5
25Miszczy30940441871922745331443
26Laska BMT29640439,5102144440306106,539261418
27Drunken Master28566418,591,5331013929361418741
28Maciek37474389,51191858,581015917
29Johny2916138785,53140681667,51960
30rysiu.31744372100,572205288831,5
31sjutet35540370,5477634353516,535342830
32MARIO29194357,531,55817632627454545
33Paymynuts2873933860582913556
34ADDICTED28688333,53982254148482822,5
35MatiCz29156329,518973,5272812
36Villain30412327625417437
37Z1M4_9028573315782759274084
38Świeży29544312,5392320810,544195
39SAMO291863007239747395514
40Allen Crabbe37463281,51653046,540
41Robert8528786278433273603337
42Simi29443271,5211,53921
43RossPierrDoleVas2859927042236548501824
44Grzeniu7433080267,570203121225,5134648
45Fill / GOAT29383264574043426319
46Hefo35649262,5306015157,5
47Krzyś28568256,52719662127282246,5
48FineSiver37803255806715412415103
49Manolo873743725347755753318
50Arch!30206252,564,512514937,51325,5
51Mr. KJ327332326112203222931
52Agnezja28702231,57,5251524364678
53Charlie Churchill28815231,5109,5427010
54Numblock340502315163405522
55Michałek2882222051244029241339
56Five of a Kind3005021217502111014
57CarolBasket3731319463485627
58Bambucza311531921217451
59amante307611928476309479
60czokapik30198190,581924533749,5
61Grzechu3181317876,55472713,5
62Glancer35089169695347
63qwasek7332240166,5853934134,5252315
64Roya32861160,51,510851
65bRt35491160674269342
66Mielny29437153,537,53728,5491,5
67RUSEK289361403816113837
68Andrii30392132,534,532858
69Wyrzyk293161299039
70Arkadiusz30586125683423
71romanbatoRy2930611414165331
72Raddo28726113,54,524182839
73Arkadiusz30026113,55855,5
74Matis29210112,56943,5
75Mielona284071107535
76T€Ni$30835108423234
77Piecu30020107,582,5421
78superStar303191076542
79Mariusz297531052520519
80FallOfDark2911110518571812
81RedJoker29100101523874
82Sandor2910510061195411
83KacperfromMalta295559999
84Lati892896298,513151719,5259
85dondamajk3040998287163476
86Adamos3519097,5305116,5
87UTGKING292269541648
88Coffe28885934522620
89Rojo2967389,519,5791952010
90Anmiz2846689243233
91Fartuszini36005884812019
92krzywy2897687313125
93Vivimorte29735836617
94SsijPaue / Dino31386821072
95Zbig5932890816615
96Wojciech3561480,51,5313693
97Łukasz298797910362310
98ColeTrickle / BendiK283497835835
99Najbor2856377,552,5124
100PatrykoAug2910776,525,532811
101Swinek29740741559
102Kawa307917272
103Holekc702898571234026
104patologia pokerowa291177171
105Przemo062958967,52151249610,5
106sobol2913867,567,5
107Jagódka3554167461326
108Anna34558664422
109QNA290396666
110Aigel290726666
111Filipek288636413330
112BRZYTWIARZ320726262
113Słodki2862262602
114L4tos892906661,561,5
115longer28819612239
116Tusq3117761457
117Se Bas2920860296916
118Arturooo2936959241124
119Nabonit283815959
120AArtino3578258,546,512
121Andrzej292315823620
122SLAWAS1113263155,5514,5
123BB268065454
124182864554549
125100roz2900253212210
126NOWY30760531637
127Inspektor K1031160533320
128`M922911352,552,5
129juni0r285605252
130TomHaden30794513615
131krystian356445134143
132Krisu2897250473
133Konrad286065050
134Raczek2887949,549,5
135Lothar2948049430123
1367707717297454949
137Ajsik299354949
138Ccc36439482721
139mazi31302471730
140bjust+28593472621
141Ziomal29579461333
142Grysy Prince303624646
143Krisu29676462818
144g 298644545
145chipshunter29304442321
146ŻonaJanaSkrzetuski33700443014
147czaaarny2983943,543,5
148Kamil3583842,5357,5
149Kamil287094242
150lewapos2888136234
151Faultless285643636
152Kaczyniak112922434,534,5
153Raskolnikov300283434
154Raku373703333
155Amigos1946335343333
156Halina366253333
157Kozi84295183032241
158malin306512828
159Blue31459281369
160Radzio1920303672815211
161Amator327782828
162KacperSKY352502626
163Tomciu289302525
164andrzejwmastersie309432525
165Guzix2650722,522,5
166CSkutla2466722,522,5
167Piotr290272222
168Samol3025521147
169Brando BMT292022121
170Muckenmeier3540320317
171Felga2896619415
172Złaku2893518171
173Jakub288271818
174Krecik3767316,516,5
175Doofy304841616
176Puro13285971616
177Olach3137715312
178cavalieri285781515
179Marius3488413,513,5
180PowrutKrula296191313
181Japa335531376
182Aslani288201313
183Artur321101212
184D4ro285881212
185Oakley372491212
186Damian297371212
187GERDDe282731111
188Berlin330131111
189Ryszard294741111
190Mozesz Mi349451111
191przemek2957810,510,5
192Giuseppe3737688
193Nwe20003548088
194Sosiu291767,57,5
195Proceder33465761
196Rebek3866655
197Tomasz2951155
198Issabella2892655
199Tomasz3662744
200Dominika3586544
201Zyga2900833
202Hiperon3128522
203Tuan3346211
204Pablitto752916611

LIGA SILVER:

NickIDSuma10.0511.0512.0513.0514.0515.0516.0517.0518.0519.0520.0521.0522.0523.0524.05
1Vestino2869312331981001092118465763037555841514474
2Amigos19463353410638479841117295728358366449625856
3Aurel29671105180853563752645624177100581765969
4Adamos351909992511272777448705178696392763854
5krzywy2897699043448182641433452027655127374740
6Kudłaty3513198733866559563932108846857594612471
7Trojan28829980764564581171313542725611555682242
8brylka294839539887542941645254349582402814946
9A.D.I.D.A.S.287189359033154915155483868705146393566
10SAMO291869281682666975431190296015255
11Drunken Master28566916404020957303731153448169274553
12Bodziobat2129439915108179525821822854546682403160
13zbig592985791596878532543037734513557864652
14Amikoma287169093440173345100576316516035434077
15Bambucza311539016612045894949533669616722457159
16Bartosz3073389517103595662478866190523210419
17Broda297948522699237693155636924655656181910
18Marek33946817548033698552273594524923484373
19Arturooo29369768462248871307203919554485022
20Złaku289357586456717519665860746136294841
21Michałek28822737471252863775424501055964425543
22Redwine288996926754911215540166459233468
23UTGKING292266826537635160407187044445745
24Coffe2888567995411816859643425339301723
25Wyrzyk29316668504766855665421076189
26Holekc7028985668591315699185584376611241
27Niko3451865438623672793849745843511539
28longer2881964495743128120683650142
29Najbor285636253968516251634987504362
30lewapos2888159110712671287975683223
31Czupa290745845715438147684981491393321
32MazurSKI287605776864447889422139664026
33Un$toppable / $z@t@n€k30317576453569331758241414719175312825
34Michal296755516390611139113864465375
35Mielny294375514482374167115257367
36Paweł2892551660437513615250
37Jarlak752966151569526134481831477976
38MARIO29194512706553884544385059
39MYCOR297764722032796833404710152
40Regeneriusz298294675998772729617721117
41wincm29167467143831105774
42KacperSKY352504668377662312750532129
43czokapik301984516051276753933723463
44Seta290134367627425011658062158
45Lothar2948042320717244
46Ziomal295794177523466562275465
47Anarchista289554121026766823560
48MIKI322594085577421216548
49Jagódka3554139115144411123348242017
50Mr. KJ32733383481720722930167
51Japa335533821317770533633
52Sandor291053545124705343553028
53Hefo35649338571836329045258
54vindos82377983352348323714649
55Wuderior30014332220461452
56Anita293903277458715463538
57Tomasz2951132784605375514
58Monia2897729913221678764
59Andrzej292312911014661184421
60Anmiz284662907580643041
61FallOfDark29111283134775022
62Nitek2535361280123822847
63Magdalena / Gumiś367272692163317939
64Raw29214267351718332
65Roya32861266484146123431927
66Kozi8429518265163619466214132534
67Mielona28407261106557327
68REKIN320002588832326541
69amante307612501454734204
70Songos29542245190261118
71CMK K228996239504327212672
72Konrad2860623589448616
73Robert2862623055764059
74Elvis289972281304553
75KapitanPelikan295952277911721662518
76Arbiter3638922451402851
77Wojciech3561421918523652529
78GREEN GANG28636219286932414
79Muchny3027721218230
80Ojtam287542113729834220
81Inspektor K103116020586315137
82qwasek733224020589216332
83Pepek28934203619349
84Taraj288711993938770
85JarPo299451996010237
86BluSky28941197197
87Dominika35865195686265
88Agnezja2870219473170294116
89Arkadiusz3058619318741190
90Z1M4_9028573191788429
91Przemo06295891904816261647316
92Robert8528786185666356
93dondamajk30409179231646411142
94przemek2957817781175425
95Norihnio29860174286977
96ALL_IN3086417371222456
97Issabella289261727274323
98Manolo87374371717161354
99Smagi383021701434122
100scorpions2830179170282915161
101Rooney29215165165
102Krecik376731622880261513
103Grzeniu743308016172225107
104Thanos335371608815399
105Maciej36457158147371
106Joanna3595715777575
107NOWY307601545469274
108Natalia331561535697
109Rafal Rufi30356151231199
110Konopa3693014867393561027
111Sebas29211148424957
112krystian356441432773131218
113Nysa28696142536326
114KlejnotNilu305401428557
115Fubu292121413641883
116wujaaleoo28706141308213313
117Zizek286721375879
118Ryszard2947413620733310
119Krzyś28568132353958
120D4ro285881317853
121VNpoker28034128197633
122Słodki286221285078
123Beatless2892312621151322550
124Fill / GOAT29383126561555
125Keczup3353212367221915
126JDM2958112194234
127Nowy8736277120263757
128Andrzej3390712067212012
129Misiek312311192297
130Krzysztof3522211643676
131RUSEK2893611636492542
132Proceder3346510821382326
1331828645105553812
134DaVidci29645105256020
135Renas2887510040222855
136KoZi84 / KoZ3027494106024
137Jureksy29195941183
138Ccc364399393
139Shakatumi2880693390
140Budziol34928921379
141MalloryKnoxxx3167192134831
142Mariusz297539292
143Motar29587918011
144Halina366259161291
145jagoda31413918110
146Mateusz356528989
147KOKSY3273689512018
148Amator32778883157
149Pateusz298068660917
150Alicja3644986144626
151redemption285458383
152redfoxxinine29229803149
153HarryPokker73064680124226
154Giuseppe37376794534
155Talar28752796118
156jigi31087782571
157Red Devil3097578104622
158Buly351217878
159Doktor_Baca29601772723
160Sidok30098762947
161fizik223332594756312
162nuTTsik30240743322811
163Maciek374747315301414
164Vivimorte29735732350
165Damian2973773153424
166ZAWIAS312147373
167slow.527696723636
168Radzio192030367724725
169okurosaki290317171
170Laska BMT29640703535
171AArtino357827070
172Trusiek322307070
173Blue31459696261
174Anna3455869672
175wujaaleoo287056969
176krakoff28587683137
177Pajo24142684028
178Ewelina30908669552
179Sarna3144865282710
180wedel327716565
181Grzechu31813644321
182Malczak28791625012
183Zdzihu30015625642
184Charlie Churchill288156262
185Piotr309246262
186Chelsea 122931461538
187Majkemilk3177861592
188Hiperon31285603228
189Melonidas374306060
190DimKA372326060
191Gwiazdor35760594910
192PatrykoAug291075959
193Feno43136858526
194szybki288105858
195Woj29350572433
196KoczOo293815757
197Kaszie1234311465757
198susEEEEU33053563818
199Regeneriusz295295656
200RIP3023955478
201MrAceCracker281765555
202Muckenmeier354035555
203Edwardo5307255454
204Creed30395542430
205Emil35354543420
206kinieek29278533419
207Franek12890953449
208mario287615353
209Kamil357785252
210Horrym2899852448
211Łukasz29879523418
212Czernik2874051474
213Aslani2882050437
214Ha380964949
215RedJoker2910049275116
216GlobZK3000649142213
217Paymynuts287394949
218Piotr / Zigyjozwiak72911848345
219Tomasz3662747542
220Blucase_Dj326094747
221malin3065146442
222Simi294434646
223Key372984444
224Skibi292074343
225Jakub337394219122
226Mika294064242
227Adam376264242
228Enojo292204110130
229lewapos288814141
230rafalhb073159141383
231Bagan3350641347
232Dorian301134141
233Yenny288084141
234Adrian29590401129
235Grzech346804040
236Steryd352473939
237Unzemo314903838
238superStar303193838
239Michał 353953838
240Milanista357413838
241Paciooor3173137815104
242Lukasz320833737
243Martin 3013137307
244Airbo32351378425
245Michal294913737
246Mateusz287013636
247Artur317643535
248Doofy304843535
249Stufur342173232
250Kuba3091632266
251Chupacabra287293232
252crouch3r29145321319
253SLAWAS111326313131
254Bamber30266311615
255Mansa Musa306803131
256Five of a Kind300503131
257Artur288723030
258AngryAA290483030
259XUPOKER280392929
260citrone298552929
261Durszlaq2952628919
262Zyga290082727
263Goldeneye297742626
264Tusq31177261610
265Sweter290152525
266Mielny394372525
267Emcio2869525178
268Mozesz Mi349452525
269Dziubster297802424
270Miłosz29611241113
271Maria319862424
272Cyganslfa314842424
273waldek3553623914
274Karoline307902323
275Damianycz3401522616
276Wąski29750221210
277Fartuszini360052222
278Kamil2870921318
279L4tos89290662121
280Andrew!285822020
281TommyG3301220587
282Derek500314522020
283Karol295092020
284romanbatoRy2930620119
285Tomasz318102020
286Bozio287991919
287Kaczor288831919
288ginsekt385701717
289Hufflebluff365101717
290Gino371161616
291mazi3130216115
292ENov303131616
293Ścibek292871616
294Kopernik2890316124
295Martino$291901616
296Kaczyniak11292241515
297VivaLasJuliano277711515
298Marcinfivb311591515
299Rafał2932114113
300toiday1305001414
301jewi3015514122
302Kuba335781414
303JV300461414
304Qba305591212
305STONA287481212
306NGHI343651212
307Maskit293491212
308Dariusz371721111
309robert272551111
310Long332371010
311Łukasz328671010
312Oskar287961010
313IKAR3208499
314BigDick3728099
315Daniel3275599
316Gximaro2889499
317Inga3559999
318Marius3488488
319g2986488
320Pablitto752916688
321Mdk2984588
322Berlin3301377
323Radek3031177
324Mirek2932577
325sjutet3554077
326Dagmar3323866
327NASA2883366
328Davidov2932066
329adrian2963366
330Patrycja3175855
331MateuszM2898955
332MissDiem3608033
333Rafał3130833
334Dorian3351433
335pieronn3304622
336Oskar2948522
337Linh3823222
338Nandi3685422
339Serhii3266911
340pro$tack2853811