Road to Million” to nowa forma rywalizacji, którą przygotował dla swoich graczy Legalny-poker.pl!

Jak sama nazwa wskazuje, pula gwarantowana wyniesie zawrotne 1.000.000zł!

Będzie to turniej fazowy, który składa się z trzech etapów.

Droga do miliona rozpocznie się od klasycznych turniejów ligowych z wpisowym od 30zł do 150zł, w których najlepsi gracze będą mieć możliwość wygrania biletów o wartości 500zł do kolejnego stepu. Tak jak w przypadku dotychczasowych rozgrywek, najlepsi gracze z poszczególnych lig zagrają w turnieju Masters, w którym również będzie można zdobyć taką wejściówkę. Osoby, którym nie uda się zgarnąć ticketu będą mogły wkupić się za kwotę 500zł.

W drugiej fazie gra toczyć się będzie do wyłonienia około 9% najlepszych graczy. Zagwarantują oni sobie udział w turnieju w Koszycach w terminie 2-3 kwietnia, w którym gwarantowana pula nagród wyniesie 1.000.000zł, a dla zwycięzcy przewidziane jest co najmniej 175.000zł! Warto zwrócić uwagę na fakt, że awansując do tego turnieju z drugiej fazy, gracz jedzie do Koszyc będąc już w kasie! Min cash wyniesie co najmniej 1000zł. Stack startowy w Koszycach wynosić będzie 100.000, a poziomy blindów będą o długości 45 minut. Będzie można się do trzeciej fazy również wkupić, a wpisowe wyniesie 1100 euro. Będzie to dwudniowy freezout.

Trzeba przyznać, że pomysł wydaje się bardzo ciekawy i innowacyjny.

Turnieje fazowe dają możliwość solidnego rozmnożenia niskiego wpisowego i tego życzymy wszystkim graczom Legalnego Pokera, chociaż oczywiście zwycięzca może być tylko jeden.

Powodzenia na drodze do miliona!