Na przełomie listopada i grudnia Legalny Poker w porozumieniu z Banco Casino zorganizują kolejny duży festiwal dla polskich pokerzystów.

Tym razem przygotowany on zostanie w sposób innowacyjny. Wszystkie eventy odbędą się w Koszycach, natomiast w Bratysławie będą granie tylko dni startowe do Main Eventu. Najlepsi gracze wyłonieni z obu miast (proporcjonalnie do ilości entries) stworzą dzień finałowy i zostaną zaproszeni do Bratysławy na decydującą rozgrywkę, zaczynającą się od semi final table.

Organizatorzy przygotowali szeroki wachlarz turniejów, warto zaznaczyć, że wszystkie eventy będą mistrzowskimi, w których będzie można wygrać dedykowaną bransoletkę!

Oczywiście jako pierwszy wystartuje Main Event. Dni startowe rozpoczną się już 26 listopada i będzie ich rekordowa ilość – aż 11! Wpisowe wyniesie 100Є, a pula gwarantowana to 250.000Є.

Drugim eventem będzie Pot Limit Omaha, czyli rywalizacja dla fanów czterech kart. Odbędzie się ona w środę 30 listopada. Wpisowe również to 100Є, a pula gwarantowana 5000Є.

Czwartek 1 grudnia to dzień, w którym na Słowację przyjadą setki polskich pokerzystów. Przypominamy, że pakiety na ten festiwal można wygrać podczas rozgrywek Legalnego Pokera, a obejmują one 3 noclegi czwartek-niedziela ze śniadaniami oraz wpisowe do Main Eventu i Side Eventu Mystery Bounty. Ich wartość wynosi 1425zł.

Mystery Bounty, który po raz pierwszy został zorganizowany na poprzednim wyjeździe do Koszyc okazał się strzałem w dziesiątkę i z pewnością na stałe zagości w harmonogramie festiwali z serii Legal Rout. Wpisowe do niego wyniesie 60Є.

Również w czwartek odbędzie się satelita do High Rollera, w której zagwarantowano 10 ticketów o wartości 500Є. Wpisowe do satelity to 55Є.

Wyżej wspomniany High Roller odbędzie się w piątek 2 grudnia. Zagwarantowano w nim pulę nagród o wartości co najmniej 25.000Є.

Na sobotę 3 grudnia zaplanowano Side Event z wpisowym o wartości 70Є. Będzie to turniej przygotowany głównie z myślą o graczach posiadających już awans do dnia drugiego Main Eventu, aby zorganizować dla nich możliwość rywalizacji pokerowej.

Niedziela 4 grudnia to przede wszystkim rywalizacja w dniu drugim Main Eventu. Tradycyjnie przygotowano również na ten dzień Side Event Freezout, który zawsze zamyka festiwal PPC.

Dzień finałowy Main Eventu Polish Poker Championship odbędzie się 5 grudnia w Bratysławie.

*harmonogram z dokładnymi godzinami turniejów oraz strukturami pojawi się niebawem.

Warto wspomnieć, że podczas tego festiwalu zaplanowano wielogodzinne transmisje ze stołu telewizyjnego. Streamy z odkrytymi kartami i komentarzem prowadzone będą nie tylko z Main Eventu, ale po raz pierwszy również z Side Eventów!

Zapowiada się dużo gry, setki tysięcy euro do podziału i niezliczona ilość emocji przy pokerowych stołach!

Zapraszamy na Słowację!