Kilka dni temu dotarła do nas radosna informacja o wznowieniu funkcjonowania kasyna Banco, które w ostatnich latach mocno zapisuje się na kartach polskiego pokera.

Dzisiaj możemy przekazać Wam jeszcze lepszą nowinę! Pojawił się oficjalny, ale i też bardzo realny termin rozegrania festiwalu Polish Poker Cup!

Legalny Poker w porozumieniu z kasynem Banco ponownie zaprasza polskich graczy w dniach 23.08-29.08.2021 do Bratysławy na festiwal z serii Legal Rout.

Dzisiaj przedstawimy Wam ogólny zarys tego, co Was czeka w stolicy Słowacji. Dokładny harmonogram turniejów, z podziałem na dni startowe itd pojawi się niebawem.

Przygotowano dla Was trzy formy rywalizacji.

Daniem głównym będzie oczywiście Main Event, w którym zagwarantowano 150.000€. Składać się on będzie z kilku dni startowych, dnia drugiego oraz finałowej rywalizacji na stoliku telewizyjnym. Wpisowe wyniesie tradycyjnie 100€.

Zaplanowano również turniej Legalny Poker Cup. Jest to zamknięte wydarzenie dla najlepszych graczy z Legalnego Pokera. Aby uzyskać możliwość gry w tym turnieju wystarczy awansować do Mastersa podczas sezonu ligowego.

Trzecia forma rywalizacji to High Roller z wpisowym 300€. Poprzednie edycje tego turnieju przerosły najśmielsze oczekiwania organizatorów i oczywiście zdecydowano się na ponowną organizację tego Eventu. Na pewno do historii przejdzie satelita do HR, którą rozegrano na poprzednim wyjeździe. Wzięło w niej udział tak wielu graczy i wygenerowano tyle biletów, że organizatorzy musieli znacznie zwiększyć CAP.

O szczegółach turniejów i całego festiwalu będziemy informować Was na bieżąco.

Rezerwujcie 23-29 sierpnia, bo nie może Was zabraknąć w Bratysławie!

Już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy związanego z listopadowym festiwalem. W związku z odwołaniem PPC w czerwcu, szykuje się coś wyjątkowego podczas Mistrzostw 2021 pod koniec roku. Chociaż organizatorzy nie mieli żadnego wpływu na odwołanie czerwcowego festiwalu Polish Poker Championship, to chcą wynagrodzić graczom tak długą rozłąkę i szykują wyjątkowe dla Was niespodzianki! BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!

DO ZOBACZENIA!