Czym jest Playerly?

Playerly jest nową platformą edukacyjną, na której za 9.99 EUR miesięcznie możecie znaleźć materiały szkoleniowe z pokera, szachów czy rozwoju osobistego. Wykładowcami Playerly są osoby z wybitnymi osiągnięciami w swoich dziedzinach. Mogą oni pochwalić się wieloma sukcesami na arenie międzynarodowej oraz nieocenionym, wieloletnim doświadczeniem.

  • W dziedzinie pokera Playerly współpracuje z profesjonalnymi pokerzystami, którzy na przestrzeni swojej kariery zarobili ponad milion dolarów.
  • Jeśli chodzi o szachy, to oprócz profesjonalnych graczy pracujących specjalnie dla Playerly, polskie materiały językowe ukazujące się na tej platformie powstają w porozumieniu, między innymi, z platformą Infoszach, która jest największym szachowym portalem informacyjnym w naszym kraju.
  • Materiały mindsetowe są tworzone przez międzynarodowych ekspertów, którzy mają doświadczenie w pracy z graczami pokerowymi z najwyższych stawek.

To, co najważniejsze dla Was – naszych czytelników, to dostęp DO CAŁEJ platformy na chwilę obecną za jedyne 9.99 EUR miesięcznie! W tej cenie możecie oglądać między innymi produkcje pokerowe od osób, które za godzinę swojego prywatnego treningu nierzadko biorą w okolicach 150-200$!

Następnym czynnikiem wyróżniającym Playerly jest fakt, że prawie 40% wszystkich dostępnych produkcji, jest dostępne w języku polskim! Oprócz tego znajdziecie tam materiały w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim. 

Autorzy obiecują, że nowe materiały będą pojawiać się regularnie, co więcej, niedługo na platformie Playerly pojawią się kolejne gry oraz kolejni wykładowcy.

Warto też dodać że inicjatorami pomysłu są Polacy, a spółka ma swoją siedzibę w UK.

Wejdź i przekonaj się sam! 

Platforma posiada DARMOWY 3-DNIOWY TRIAL, gdzie przez 3 dni możesz za darmo korzystać ze wszystkich produkcji jakie Playerly oferuje! Aby skorzystać z darmowego triala:

  1. Załóż konto na platformie https://playerly.com/?aff=Lucky-River
  2. Naciśnij przycisk subscribe pod dowolnym filmem.
  3. Podaj swoje dane.
  4. Subskrybuj.
  5. Ciesz się 3-dniowym darmowym dostępem do platformy Playerly!

Możesz w każdej chwili anulować subskrypcję w ustawieniach swojego konta. 

Platforma Playerly jest bardzo ciekawym startupem, a cena za dostęp miesięczny w porównaniu do jakości dostępnych materiałów jest czymś, co sprawia, że żaden pokerzysta nie powinien przejść obojętnie wobec tej inicjatywy!


Wartość dostępnej tam wiedzy jest naprawdę nieoceniona i może wznieść Twoją grę oraz mindset na nowy level!

Zdecydowanie zachęcamy czytelników lucky-river.com do dołączania do społeczności Playerly!